Anasayfa
    Aricilik
    Anilar, siirler
      Köyümüz
      Göksu
      Göcerliler günü
      Eski resimler
      Göcer toplantisi
      Karaman
 
 

GÖCER KÖYÜNDE ARICILIK

BAL'IN FAYDALARI

- En çok bilinen ari ürünü olan bal, insanlar tarafindan temel olarak besin maddesi, enerji kaynagi ve çesitli hastaliklarin tedavisi amaciyla kullanilir.
- Balin mide ve bagirsaklar üzerine olan iyilestirici etkisi yüzyillardan beri bilinmektedir.
- Bal yara ve yaniklarin tedavisinde basariyla kullanilabilir.
- Balin seker hastalari için uygun oldugu bilinir ancak bal yüksek seker içerigine sahiptir. Bununla birlikte seker hastalari için sekerli bir üründen daha iyidir.
- Balin ayrica, böbrek fonksiyonlarini düzenleyici, uykusuzlugu giderici, ates düsürücü etkileri bulunmakta, kalp, dolasim sistemi hastaliklari, karaciger rahatsizliklarina karsi kullanilmaktadir.

Kaynak: Ari Ürünleri ve Insan Sagligi Açisindan Önemi - NURAY SAHINLER

 Bizim köyde aricilik  

Göcer köyüne uyrayipta bal almamazlik yapmayin! Senelerdir seker katkisiz kaliteli bal üreten Saban ve Mehmet Aladag her sene oldugu gibi hizmetinizdeler.

Simdiden siparis verebilirsiniz:

Saban ALADAG
Göcer Köyü
Ev: (0090) 338 259 21 69

Mehmet ALADAG
Karaman
Cep: (+90) 5353631354Resimleri büyütmek için tiklayin

GÖCER KÖYÜNÜN BALI SEKER KATKISIZDIR!
 

www.Gocerliyiz.com
Karaman'in Göcer Köyünün dünyaya acilan penceresi
Site sahibine yazmak için: gocer @ free.fr
Gocer koyu göcer köyü anadolu köyü köyün internet sitesi göcer gocer karaman'in koyu goksu dagal dagkonak catak cukurbag, bucakkisla, baskisla, kizilyaka, kerim kemence, hasan kemence, bizim köy, kemence ailesi, karaoglu, asagidere, toptas, köy hikayesi sanal köy, Göcer köy, bizim köy, tarihi cesme, gucurun, ilanci, gasmuar, medresi, kayadibi, nalbant kerim, kemenceler, konya koyu, ic anadolu koyu, konyalilar, koy siteleri, kÿ sitesi, gocerkoyu.com, bizim köylüler, karamanlilar, karaman valiligi, karaman belediyesi, internet sitesi açmak, site kurmak